“Захистити стабільний розвиток”: Гройсман закликав вінничан підтримати Моргунова та команду “Української стратегії”

10:31
Автор: Vежа
Become a Patron!
Політична реклама

Колишній міський голова Вінниці та екс-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до вінничан із закликом прийти на вибори 25 жовтня, аби забезпечити місту подальший розвиток. 

Водночас політик закликав мешканців міста підтримати команду “Української стратегії” та чинного міського голову Вінниці Сергія Моргунова.

Про це Володимир Гройсман сказав у своєму відеозверненні, оприлюдненому сьогодні, 20 жовтня.

Серед іншого лідер “Української стратегії” підкреслив, що наразі “справи в країні йдуть у неправильному напрямку” і “Уряд не здатний потурбуватися про людей у ці складні часи”. А відтак ще більшу роль відіграють місцеві органи влади.

Повний текст звернення – нижче:

“Вінниця – це наше рідне місто, ми тут народились і виросли. А скільки тих, хто одного разу приїхав до Вінниці і залишився тут жити?

Ми з вами дуже любимо наше місто та пишаємося ним, сучасним і комфортним. Гордість за Вінницю – наше з вами спільне досягнення. Зроблено немало, але треба зробити ще більше

Ми з вами бачимо, що справи, на превеликий жаль, в крані йдуть у неправильному напрямку. Уряд не здатен сьогодні потурбуватися про людей у ці складні часи. Тому саме від професійності місцевої влади залежить, чи буде Вінниця і Вінниччина розвиватися далі. Наша професійна команда Української стратегії Гройсмана спирається на вашу довіру та власний досвід управління містом. І розуміє ті завдання, які потрібно вирішувати далі.

Ми вже маємо проект стратегії розвитку Вінниці до 2030 року “Вінниця 3.0”, над яким працювала вся наша громада. Її мета в тому, щоб за найближчі 10 років місто стало ще комфортнішим.

Наші пріоритети лишаються незмінними: це достойна робота з достойною заробітною платою, сучасні дитячі садочки і школи для наших дітей, якісна медицина для всіх. Якісні дороги, громадський простір, безпека та комфорт. Разом з вами ми збережемо все хороше, що має Вінниця і забезпечимо місту подальший успішний розвиток.

Тому я сьогодні звертаюся до вас: дорогі вінничани! 25 жовтня прийдіть на свою виборчу дільницю і проголосуйте за нашу команду – партію “Українська стратегія Гройсмана”.

Підтримайте і чинного міського голову – Сергія Моргунова – який точно вас не підведе, він вже неодноразово це доводив.

Ми цінуємо вашу довіру і зробимо все, аби її виправдати. Давайте 25 жовтня знову покажемо, що ми сильна громада, яка хоче і вміє захистити своє майбутнє і свої мрії. Ми цінуємо вашу довіру і все зробимо, щоб її виправдати”.

Нагадаємо, що місцеві вибори відбудуться вже цієї неділі, 25 жовтня. Цього дня вся Україна обиратиме міських, селищних та сільських голів, а також депутатів обласних, міських і районних рад.

З повним переліком кандидатів до міської ради з розподілом по округах можна ознайомитися за цим посиланням. 

А з кандидатами до Вінницької обласної ради – за цим.