Захищаючи Україну, загинули одинадцятеро захисників з Вінниччини

15:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель одинадцяти захисників з Вінниччини: Нікіфорова Володимира Борисовича, Гулька Олександра Анатолійовича, Тітаренка Максима Сергійовича, Войтенка Євгенія Васильовича, Cакулича Івана Юрійовича, Євгенія Романенка, Дмитра Бондара, Бурака Владислава Вікторовича, Кривенка Олександра Миколайовича, Солов’я Олександра Миколайовича, Сергія Лондкевича.

– На Донеччині 21 лютого загинув Нікіфоров Володимир Борисович – мешканець Ямпільської громади. Захиснику був 41 рік. Він стояв на захисті Батьківщини з січня 2023 року.

– На Донеччині 22 лютого загинув Гулько Олександр Анатолійович – мешканець с. Садове Літинської громади. Захиснику було 27 років. Старший солдат був стрільцем-санітаром стрілецького батальйону. У 2016 році був призваний до лав ЗСУ. Після проходження строкової військової служби працював за кордоном. Та потім повернувся додому та разом із батьком пішли добровольцями до військомату.

– На Харківщині 23 лютого загинув Тітаренко Максим Сергійович – мешканець Ямпільської громади. Молодший лейтенант ЗСУ, командир стрілецького взводу, у війську був із липня 2023 року.

– На Харківщині 23 лютого загинув Войтенко Євгеній Васильович – мешканець с. Нова Ободівка Ободівської громади. Захиснику було 38 років.

– На Донеччині 23 лютого загинув Cакулич Іван Юрійович – мешканець смт Брацлав. Захиснику було 45 років. Служив номером обслуги механізованого відділення.

– На Харківщині 24 лютого загинув Євгеній Романенко – мешканець с. Сосонка Стрижавської громади. У липні 2023 року був призваний до лав ЗСУ. Проходив навчання в Ольгополі та Миколаєві. Воював на Харківському напрямку. Був старшим солдатом, командиром стрілецького взводу.

– У боях за Україну 24 лютого загинув Дмитро Бондар – мешканець Іванівської громади. Захисник став на захист України ще з 2014 року.

– На Донеччині 24 лютого загинув вінничанин Бурак Владислав Вікторович. Захиснику було 54 роки.

– У боях за Україну 25 лютого загинув Кривенко Олександр Миколайович – мешканець Турбівської громади. Захиснику було 36 років. Його серце зупинилось у лікарняному закладі Запоріжжя.

– На Запоріжжі загинув Соловей Олександр Миколайович – мешканець Хмільницької громади. Прощання із загиблим відбудеться завтра, 29 лютого.

– На Донеччині під час мінометного обстрілу загинув Сергій Лондкевич – уродженець Молдови, мешканець Калинівської громади. Захиснику був 31 рік. До війська був мобілізований у червні 2023 року.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – risu.ua

Читайте також: У боях за Україну загинули семеро захисників з Вінниччини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.