У боях за Україну загинули семеро захисників з Вінниччини

14:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель семи захисників з Вінниччини: Мазура Богдана Олеговича, Монтрезори Сергія Вікторовича, Туртуряна Сергія Сергійовича, Кошелєва Олексія Євгенійовича, Бушняка Михайла Григоровича, Самари Дмитра Олексійовича та Пшеничного Олександра Олексійовича.

– На Донеччині 14 лютого загинув вінничанин Мазур Богдан Олегович. Захиснику було 29 років. Він підписав військовий контракт у 2014 році. Боронив Україну у “найгарячіших” точках антитерористичної операції. За цей час виріс до взірцевого професіонала з досконалим знанням не лише вітчизняної, а й закордонної тактики бою, які мав можливість перейняти у Великій Британії. Долучився до Збройних Сил України і з початком повномасштабного вторгнення.

– На Запоріжжі 17 лютого загинув вінничанин Монтрезор Сергій Вікторович. Захиснику було 38 років. Він став на захист країни у 2015 році та виконував бойові завдання у зоні проведення АТО. З першого дня повномасштабного вторгнення знову повернувся у стрій. Він був випускником технічного ліцею. Свою вищу освіту здобув у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю «Теплоенергетика». Працював на інженерних посадах на різних підприємствах міста.

– На Луганщині 19 лютого загинув вінничанин Туртуряну Сергій Сергійович. Захиснику було 32 роки. Воював у взводі оператором протитанкових ракетних комплексів.

– На Донеччині 19 лютого загинув вінничанин Кошелєв Олексій Євгенійович. Захиснику було 38 років. Він став на захист Батьківщини навесні минулого року. Брав участь у запеклих боях у Донецькій, Луганській та Харківській областях.

– На Донеччині 20 лютого від вогнепального поранення загинув Бушняк Михайло Григорович – мешканець села Нестерварка Тульчинської громади. Солдат був прийнятий на військову службу під час мобілізації 25 лютого 2022 року. Служив стрільцем-помічником гранатометника.

– На Харківщині 20 лютого загинув Самара Дмитро Олексійович – мешканець села Демівка Ольгопільської громади. Захисник був мобілізований до ЗСУ 6 березня 2022 року. Він був старшим солдатом, водієм автомобільного відділення.

– На Донеччині 21 лютого загинув Пшеничний Олександр Олексійович – мешканець міста Іллінці. У громаді 23 лютого було оголошено Днем жалоби.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – dostyp.com.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель вісьмох захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.