За попереднім замовленням: у Вінниці готують другий наклад історико-мистецького нарису “Мозаїки Вінниці”

11:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці готують другий наклад історико-мистецького нарису “Мозаїки Вінниці”. Однак, він буде випускатись лише за попереднім замовленням. 

Як йдеться на Facebook-сторінці “Музею Вінниці”, кількість примірників напряму залежить від того, скільки замовлень буде.

Нещодавно ми надрукували декілька примірників нарису для учасників проєкту і зрозуміли, що варто підготувати значно більший наклад. Але тут постає фінансове питання. Друк якісного видання справа недешева: собівартість одного примірника — 695 гривень. Саме таку ціну встановило видавництво “ТВОРИ”, де відбуватиметься друк. Тому ми відкриваємо передзамовлення на “Мозаїки Вінниці”. Скільки буде замовлень, стільки примірників і надрукуємо, – йдеться в дописі “Музею Вінниці”. 

Так, для того, щоб замовити собі примірник “Мозаїк Вінниці”, потрібно:

– перерахувати 695 гривень на картку 4731185619133447, отримувач — Геркалюк Микола Володимирович, вказавши у призначенні платежу слово “мозаїки”;
– зберегти квитанцію;
– заповнити коротку форму за ЦИМ посиланням і додати до неї квитанцію про оплату.

Довідково: За повідомленням “Музею Вінниці”, проєкт “Мозаїки Вінниці” започаткувала команда тоді ще “Центру історії Вінниці” навесні 2020 року, щоб дослідити ці унікальні зразки монументального мистецтва у нашому місті. Тоді ж була сформована робоча група і визначено основі цілі проєкту. Одним із результатів її діяльності стало створення історико-мистецького нарису “Мозаїки Вінниці”. У ньому йдеться про 36 існуючих та втрачених вінницьких мозаїк.

Нагадаємо, перший наклад “Мозаїк Вінниці” було презентовано нещодавно. Детальніше про це – ТУТ.

Фото – з Facebook-сторінки “Музею Вінниці”

Читайте також: Понад 30 зразків мозаїки: у Вінниці команда дослідників презентувала новий історико-мистецький нарис

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.