За півтора роки кількість авто у Вінниці зросла майже на 38%

13:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

За півтора роки кількість зареєстрованих автомобілів у Вінниці зросла на 37,8%. Про це сьогодні під час сесії міської ради повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

Так, під час презентації звіту міського голови за 2020 рік Моргунов розповів про стан міської транспортної інфраструктури. Зокрема мер міста відзначив суттєве зростання автомобільного трафіку в місті.

 – На початку 2018 року в місті Вінниця було зареєстровано 82 тисяч автомобілів. Станом на 1 травня 2020 року в місті Вінниця зареєстровано 113 тисяч автомобілів. Тобто фактично на третину зросла кількість авто. І вони їздять де? На наших дорогах.

За такий короткий період не можна суттєво вплинути на відповідну інфраструктуру, тому що це достатньо дороговартісні проекти, але ми над ними працюємо, – зазначив міський голова. 

В цьому контексті мер Вінниці також повідомив, що цього року в місті було збудовано три світлофорних об’єктів – на перетинах вулиць Шептицького та Сабарівське шосе, Зодчих і Бортняка, а також на розворотному кільці по вул. Ватутіна, де продовжено 7 маршрут тролейбусу Крім того запроваджено систему автоматичного керування дорожнім рухом (АСКДР) по вул. Пирогова та по Келецькій.

Таким чином АСКДР працює на основних магістралях міста: вулицях Київській, Лебединського, Немирівському шосе, Хмельницькому шосе, вулицях Пирогова та Келецькій.

Водночас Моргунов зазначив, що сьогодні вже в тестовому режимі працюють над встановленням інтелектуальним камер, аби в режимі реального часу працювати над зміною режиму роботи світлофорів для більш ефективного керування трафіком.

Читайте також: 5 км за годину: центр Вінниці знову став у заторах. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.