За одинадцять місяців вінницькі підприємства реалізували промислової продукції на суму в 32,5 мільярда гривень

14:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом січня-листопада 2022 року вінницькі підприємства реалізували промислової продукції на суму в 32,5 мільярди гривень. Вони перевищили показники за той же період 2021 року на 0,4 мільярди гривень (на 1,15%). 

Як повідомляє заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний, найбільший обсяг промислової продукції реалізували підприємства, котрі займаються виробництвом харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів. Це 14,4 млрд грн або 44,3% від загального обсягу реалізованої продукції.

Наступними йдуть підприємства, котрі займаються постачанням електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 7,5 млрд грн або 23,0%. І далі – ті, які займаються виготовленням виробів з деревини, виробництвом паперу та поліграфічною діяльністю – 4,0 млрд грн або 12,5%.

Зазначено, що частка інших видів промислової діяльності у загальному обсязі реалізації промислової продукції в місті сукупно становить 20,2%. Це виробництва хімічних речовин та продукції, готових металевих виробів, гумової та пластмасової продукції, одягу, меблів тощо.

На наших очах щодня відбувається справжнє диво. І все завдяки людям, які прагнуть працювати в Україні та роблять вклад в зміцнення та оновлення економіки. Завдяки роботі підприємців маємо зайняте населення та доходи до бюджету міста. Розвиток промисловості – це клондайк можливостей для нашої громади, тим паче, коли маємо такий потенціал! Дякуємо бізнесу за активність та соціальну відповідальність! – йдеться у дописі.

Ілюстративне фото – investinvinnytsia.com,

фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: У січні до Вінниці із зон бойових дій переїхали 14 нових суб’єктів господарювання

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.