У січні до Вінниці із зон бойових дій переїхали 14 нових суб’єктів господарювання

12:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували 266 релокованих підприємств. Протягом січня до міста переїхали 14 нових суб’єктів господарювання із зон бойових дій.

Як повідомляє заступник міського голови у Вінниці Андрій Очеретний, 266 релокованих підприємств уже зареєструвалися у Вінниці. Станом на початок лютого 207 з них почали працювати, тобто 76%. Зазначено, що новостворених робочих місць – 1430, і з них 140 з’явилися за перший місяць 2023 року.

Багато представників бізнесу з регіонів, де зараз складна ситуація, цікавляться нашим містом, і наші спеціалісти продовжують опрацьовувати заявки на переміщення. Як на початку війни, так і зараз ми готові підставити плече та допомогти в пошуках складських чи виробничих приміщень, контактів для співпраці з нашими місцевими підприємствами та, звісно, в оформленні необхідних документів, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, наприкінці січня відбулась перереєстрація енергетичної компанії з Бахмута – «Тем Енерго». Компанія спеціалізується на будівництві електричних мереж та має досвід у вітровій енергетиці.

Фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: У Вінниці переєструвалася енергетична компанія з Бахмута «Тем Енерго»

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.