З травня – виключно без готівки: “Вінницякартсервіс” анонсують зміни правил оплати проїзду в громадському транспорті

12:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Громадський транспорт Вінниці з 1 травня переходить виключно на безготівкову оплату проїзду. Про це на своїй сторінці повідомляє комунальне підприємство “Вінницякартсервіс”. 

Як йдеться в повідомленні підприємства, “Сплата за проїзд здійснюватиметься за допомогою Муніципальної картки вінничанина, безконтактної банківської картки та смартфоном із технологією NFC – через валідатори”. Усі деталі та відповіді на запитання у “Вінницякартсервісі” вирішили надати лише за пять днів, на фейсбук-сторінці підприємства.

Водночас в коментарях до допису вінничани скаржаться, що досі не отримали муніципальну картку попри те, що подавали заявку на її отримання кілька місяців тому. Також користувачі висловлюють побоювання, що у зв’язку з карантинними обмеженнями, не всі зможуть вчасно отримати муніципальну картку.

Що стосується можливості оплати за проїзд за допомогою QR-коду та смс-повідомленнями, то з основного акаунту “Вінницякартсервіс” прокоментували, що наразі така можливість залишається. Але чи збережеться вона – відповісти наразі не можуть.

 

Нагадаємо, що з моменту початку роботи валідаторів для оплати проїзду в безготівковій формі, вінничани скаржилися на нестабільну роботу системи, а зокрема зазначали, що при спробі оплати банківською карткою, валідатор міг зняти більшу суму, ніж як за разову поїздку.

“З огляду на карантинні заходи, пов’язані з розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, комунальним підприємством «Вінницякартсервіс», 21.04 об 11:00 на сторінці Facebook буде проведено онлайн брифінг”, – ідеться в повідомленні “Вінницякартсервіс”.

Читайте також: Сплатити за проїзд карткою у вінницькому транспорті: вже можна, але обережно

Читайте також: У вінницьких трамваях запровадили електронний квиток: як це працює?

Читайте також: У комунальному підприємстві Вінниці рекламують проросійську партію на тлі ажіотажу через коронавірус

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.