З початку року у приватному секторі Вінниці оновили 11 вулиць

9:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

У приватному секторі Вінниці з початку року оновили 11 вулиць на умовах співфінансування.

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що цьогоріч планували зробити капремонт на 10 вулицях. Однак, завдяки зекономленим коштам, вдалося заасфальтувати дорогу ще на одній – на вулиці Ціолковського. Там роботи завершили 24 листопада.

– Вулиця Ціолковського на Кореї. Замість ґрунтової – нова асфальтована дорога. Ще один приклад активності жителів приватного сектору, – повідомив міський голова Сергій Моргунов. – Люди вирішили робити ремонт на умовах дольової участі та отримали підтримку з бюджету. Перевагами муніципальної програми вони скористались не вперше: раніше каналізували свою вулицю.

 

Як розповів Юрій Семенюк, директор Департаменту комунального господарства, дорогу на вулиці Ціолковського відремонтували на всій протяжності (420 метрів): насипали щебінь, “підняли” люки, а днями завершили асфальтування.

У міській раді повідомили, що першою цього року на умовах дольової участі з мешканцями заасфальтували вулицю Юрія Курія, що в районі олійножирового комбінату. Також майже 1000 квадратних метрів новенького асфальту поклали під час капітального ремонту Пластового тупика на Старому місті. Відремонтували й ділянку вулиці Квітучої (раніше там була дорога зі щебеню та відсіву). Також зробили ремонт на вулицях Гагаріна, Суворова, Юрія Смірнова, Івана Огієнка, Тракторній, Пирогова.

– З початку року оновили 11 вулиць в різних мікрорайонах. Зручно і гарно – кажуть люди. Важливо планувати і втілювати зміни разом з вінничанами – незалежно від того, де вони живуть: у середмісті чи на околиці. Це один з головних принципів нашої Стратегії 3.0, – зазначив Сергій Моргунов.

Щороку у Вінниці проводять певний обсяг робіт для розвитку інфраструктури приватного сектору: прокладають мережі водопостачання та каналізації, асфальтують дороги. Роботи проводять на умовах співфінансування. Така співпраця з мешканцями триває уже понад 10 років (джерело – vmr.gov.ua).

 

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Цього року у Вінниці капітально відремонтували понад 22 тисячі квадратних метрів тротуарів

Читайте також: “Підготовчі роботи майже виконані”: у Вінниці триває реконструкція Батозької. ФОТО

Читайте також: У Вінниці планують реконструювати дорогу і тротуар по вулиці 600-річчя

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.