“Підготовчі роботи майже виконані”: у Вінниці триває реконструкція Батозької. ФОТО

16:54
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці триває капітальний ремонт вулиці Батозької. Наразі в межах реконструкції “вже фактично проклали одну гілку мережі водогону, футляри для слабоструменевих мереж” та високовольтні лінії.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

 

– Проєкт реконструкції вулиці Батозької передбачає оновлення проїжджої частини – 6 536 м2, асфальтування тротуарів – 6 879 м2, реконструкцію трамвайних колій за технологією “оксамитового шляху”, влаштування велодоріжок та паркомісць. Відремонтують і інженерні мережі.

Також у рамках проєкту встановлять 31 камеру відеоспостереження та 91 сучасний LED-світильник. На оновленому відрізку дороги з’являться і 2 нових павільйони для зупинок громадського транспорту. Після підготовки необхідної інфраструктури, візьмуться за озеленення. На вулиці планують висадити 160 дерев, – зазначають на сайті.

Нагадаємо, загальна протяжність ділянки реконструкції складає 650 м.

Як повідомляють на сайті міської ради з посиланням на директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрія Семенюка, наразі підготовчі роботи майже виконані.

– Вже фактично проклали одну гілку мережі водогону, футляри для слабоструменевих мереж: відеонагляду, зовнішнього освітлення, мережі зв’язку, інтернет-провайдера. Прокладені і високовольтні лінії, – цитують чиновника.

Наразі реконструкцію вулиці Батозької здійснюють коштом бюджету територіальної громади. Завершити реконструкцію вулиці планують до 2022 року.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: На реконструкцію вулиці Батозької у Вінниці виділили майже 179 мільйонів

Читайте також: У Вінниці розпочалася реконструкція вулиці Батозької. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.