Цього року у Вінниці капітально відремонтували понад 22 тисячі квадратних метрів тротуарів

12:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

В цьому році у Вінниці капітально відремонтували понад 22 тисячі квадратних метрів тротуарів. Зокрема під час капітальних ремонтів нові тротуари у 2021 році зробили на Сабарівському шосе, на вулицях Гальчевського, Данила Нечая та на Тимофіївській.

Як повідомляє Вінницька міська рада, поточний ремонт тротуарів здійснили й на вулицях Зулінського та  Ширшова.

На Сабарівському шосе облаштували понад 1,5 км якісної дороги з тротуарами, велодоріжками, зручними зупинками, відеонаглядом.

 

 

– Наприкінці літа ми завершили капітальний ремонт вулиці Гальчевського, що на Старому місті. У рамках проєкту не лише заасфальтували проїжджу частину, а також облаштували тротуари, велодоріжки. Загальна протяжність ділянки майже 750 м – від вулиці Московської до вулиці Якова Шепеля, площа виконаних робіт майже 11 тис. кв м, – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Зазначається, що наразі завершується капремонт головної магістралі Старого міста – вулиці Данила Нечая. Це два кілометри оновленої дороги з тротуарами та велодоріжками. В цьому році відремонтували тротуари у рамках капремонту проїзду в районі будинку № 138-Б на вулиці Маяковського. А також – нового будівництва дороги на вулиці Тимофіївській.

В межах поточного ремонту полагодили на вулиці Зулінського дві ділянки тротуару. Перша: від будинку №23 до тролейбусної зупинки біля ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1». Друга: від перехрестя з вул. Київською до зупинки «Зоопарк». Також у цьому році зробили ремонт ділянки тротуару на вулиці Ширшова. Тут заасфальтували 200 м2 від перехрестя з вулицею Академіка Янгеля в напрямку до вулиці Стеценка. Ще полагодили близько 220 метрів погонних на вулиці Матроса Кішки.

Загалом  цьогоріч у Вінниці капітально відремонтували більше 22 тисяч квадратних метрів тротуарів.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці просять подовжити маршрут муніципального автобусу №4. ПЕТИЦІЯ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.