З 600 до 190 тисяч: суд зменшив розмір застави ексдиректору м’ясокомбінату, якого підозрюють у розтраті майна

20:08
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Директорові одного з м’ясокомбінатів Вінниччини, якого підозрюють у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, змінили суму застави – з понад 600 тисяч гривень суд зменшив розмір застави до 190 тисяч 320 гривень.

Як повідомила пресслужба Вінницького апеляційного суду, 27 жовтня суд скасував ухвалу суду першої інстанції про застосування як запобіжного заходу понад 600 тисяч гривень застави до колишнього директора одного з м’ясокомбінатів Вінниччини, ухваливши нову – розмір застави тепер становить 190 тисяч 320 гривень.

Апеляційний суд, таким чином, частково задовольнив клопотання слідчого та апеляційну скаргу, в якій адвокат підозрюваного просив скасувати рішення міського суду й новою ухвалою застосувати до чоловіка запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Слідство встановило, що 2020 року підозрюваний заподіяв шкоду м’ясокомбінату на суму 606 тисяч 496 гривень.

До цього призвело те, що по актах він прийняв ремонт та обслуговування автотранспорту, ремонт вакуумних машин, холодильного обладнання та морозильної камери, однак роботи за ними залишилися невиконаними. Водночас кошти підприємство перерахувало Проектно-конструкторському інституту інноваційних технологій, а запчастинами від останнього підозрюваний розпорядився на власний розсуд.

Чоловіка підозрюють у тому, що він як службова особа у великих розмірах розтратив чуже майно шляхом зловживання своїм службовим становищем, а також склав і видав завідомо неправдиві офіційні документи.

Фото – https://vna.court.gov.ua/

Читайте також: Начальницю одного із відділень “Укрпошти” на Вінниччині підозрюють у розтраті понад 117 тисяч гривень

Читайте також: Вінницький суд виніс вирок листоноші, який привласнив собі понад 60 тисяч гривень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.