Яким буде пам’ятник серцю у Вінниці: стартувало онлайн-голосування

15:20
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці розпочалося онлайн-голосування в рамках конкурс на кращу ідею-ескіз пам’ятного знаку серцю біля новобудови кардіоцентру. Проголосувати зможуть всі охочі, а після карантину найкращий ескіз буде запропоновано для реалізації.

Зробити це можна до 1 червня на фейсбук-сторінці Управління культури та мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації: достатньо вказати номер найкращого на вашу думку ескізу в коментарях до ЦЬОГО допису.

Загалом можна обрати з-поміж дев’яти варіантів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Зазначимо, що пам’ятний знак планують встановити біля новобудови Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології, що по вулиці Хмельницьке шосе, 100.

Зазначено також, що після завершення карантину, буде організовано засідання експертної ради управління культури і мистецтв облдержадміністрації, на якому буде обрано кращий ескіз, який буде запропоновано для реалізації.

Конкурс відбувається під патронатом голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського, Вінницької обласної державної адміністрації та Управління культури і мистецтв облдержадміністрації. Ідея встановлення пам’ятника серцю належить Владиславу Скальському

Нагадаємо, що будівництво у Вінниці нового регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології – один із найбільших проєктів у Європі, який фінансує Світовий банк у сфері охорони здоров’я.

Фото з фейсбук-сторінки “Культура Вінниччини”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.