× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Голова ОДА пропонує встановити пам’ятник серцю у Вінницькому кардіоцентрі

13:28
Автор: Vежа

Голова Вінницької області пропонує встановити пам’ятник серцю на території Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. 

Про це стало відомо сьогодні, 13 лютого, коли Владислав Скальський проінспектував хід його будівництва, а також провів чергову нараду щодо втілення цього регіонального субпроєкту.

Нагадаємо, що будівництво у Вінниці нового регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології – один із найбільших проєктів у Європі, який фінансує Світовий банк у сфері охорони здоров’я.

 

На сайті облдержадміністрації повідомили, що учасники наради обговорили низку питань. Зокрема – щодо влаштування покрівлі, внутрішньомайданчикових мереж та готовності до проведення додаткових робіт у разі потреби.

Крім того голова Вінницької області запропонував встановити пам’ятник серцю на території кардіоцентру.

 

У повідомленні йдеться, що на об’єкті продовжують працювати спеціалісти з електропостачання, опалення та вентиляції. Також тут проводяться роботи з влаштування ліфтів, огороджувальних конструкцій чистих приміщень, роботи з монтажу внутрішніх комунікацій загалом.

Серед позитивних тенденцій – забезпеченість будівельного майданчика персоналом. На сьогодні середня добова кількість працівників на об’єкті становить 160 осіб, – зауважив Владислав Скальський, оглянувши хід будівництва. – Надалі проводитимуться перемовини із представниками Світового банку. Необхідно закупити відповідне обладнання, від терміну постачання якого також залежатиме завершення робіт у тих приміщеннях, де воно буде встановлене.

 

Очільник області зазначив, що будівництво цього медичного закладу є одним із ключових завдань розвитку медичної галузі Вінниччини, а його робота  посприяє зниженню кількості летальних випадків від серцево-судинних захворювань.

Фото – vin.gov.ua
Ілюстративне фото – salesfuel.com

Читайте також: Будівництво «вийшло із землі»: як у Вінниці споруджують кардіоцентр. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.