Як записати дитину в перший клас у Вінниці в період карантину

19:00
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

З 1 по 30 червня триватиме прийом заяв про зарахування дітей до перших класів загальноосвітніх шкіл. У Вінниці для цього батькам потрібно завчасно записатися, а документи можна буде передати на вулиці чи в холі школи. 

Як розповіла у коментарі “Місту над Бугом” директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, приймати оригінали документів будуть за графіком, аби не було порушення епідеміологічного режиму.

Зазначено, що батьки мають попередньо записатися на зустріч на сайті школи або телефоном. Документи прийматимуть на вулиці чи в холі школи.

– Батьки мають подати заяву, пред’явити документ, який посвідчує, що вони проживають на території обслуговування школи. Подавати потрібно особисто та відповідно до графіка.

Також Оксана Яценко повідомила, що до 1 вересня батьки мають подати медичну довідку. Прийом документів особисто від громадян здійснюватиметься з дотриманням основних правил санітарно-епідемічного захисту – відвідувачів допускатимуть в масках та проситимуть дотримуватись дистанції.

Першочергове право на зарахування до школи мають:

– діти, які фактично проживають на території обслуговування закладу освіти;
– діти, які є братами та/або сестрами дітей, які вже навчаються у школі;
– діти працівників школи.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України розпочинає громадське обговорення умов відновлення роботи дитсадків, пасажирського транспорту, готелів та закладів спорту з певними обмеженнями.

Яким був День знань минулого року можна переглянути у матеріалі за ЦИМ посиланням.

Читайте також: Відновлення роботи дитсадків, готелів і транспорту: МОЗ розпочало громадське обговорення

Читайте також: Найкраще – дітям: що пропонують приватні дитсадки Вінниці та скільки це коштує. ОГЛЯД

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.