Як працюватимуть школи Вінниці в умовах «помаранчевої» зони карантину

16:38
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці визначено режим роботи шкіл міста в умовах “помаранчевої” карантинної зони.

Як повідомляє Вінницька міська рада, згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року на території Вінницької міської ОТГ з 14 вересня встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.

З обмеженнями, які встановлені Постановою Уряду № 641 від 22.07.2020 для населених пунктів помаранчевої зони карантину, можна ознайомитись за посиланням.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, згідно з яким керівники закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності з 14 вересня 2020 року повинні:

– забезпечити організацію освітнього процесу для учнів 1-4 класів у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

– забезпечити організацію освітнього процесу для учнів 5-11 класів у змішаній (комбінованій) формі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

– здійснити поділ 5-11 класів на підгрупи з відвідуванням кожною із підгруп по черзі через тиждень навчальних занять у школі.

– забезпечити організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання для учнів класу (групи), які перебувають на самоізоляції.

Нагадаємо, вчора в Україні оновили карантинні зони, де фіксуються зараження на COVID-19. Так, згідно з оновленими даними, місто Вінниця, а також Козятин та Вінницький район Вінницької області потрапляють в “помаранчеву зону”.

Окрім того, до “жовтої зони” віднесено міста Могилів-Подільський та Хмільник, Жмеринський, Калинівський, Козятинський, Немирівський, Піщанський, Тиврівський та Томашпільський райони.

Читайте також: Вінниця, Козятин та Вінницький район стали “помаранчевими”: оновлено поділ України на карантинні зони

Головне фото – nus.org.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.