“Як підготуватися до мобілізації/війни”: у Вінниці відбудеться тренінг-навчання від “Благодійного фонду Сергія Притули”

16:06
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Цими вихідними, 10 та 11 вересня, у Вінниці пройде тренінг від БО “Благодійний фонд Сергія Притули” – “Як підготуватися до мобілізації/війни. Що варто і не варто з собою брати”. На ньому розкажуть, зокрема, про те, що необхідно зібрати в “бойовий рюкзак” на випадок воєнних дій чи в разі служби у війську, а також як і де шукати необхідне спорядження. Для участі у тренінгу для цивільних необхідно внести благодійний внесок до фонду Сергія Притули.

Про це повідомив на фейсбук-сторінці засновник Еко-спільноти “Папороть”, вінничанин Ярослав Мрочко.

Зазначається, що долучитись до навчань для цивільних може кожен охочий, а тренінги планують періодично проводити у Вінниці.

Так, перший тренінг на тему: “Як підготуватися до мобілізації/війни. Що варто і не варто з собою брати” відбудеться 10 та 11 вересня з 12:00 до 17:00. Про місце проведення відібраним учасникам буде повідомлено додатково. Інструктор – позивний “Морзе”, тривалість тренінгу – п’ять годин. Кількість місць обмежена.

Ключові пункти першої теми:

– що необхідно зібрати в “бойовий рюкзак” на випадок воєнних дій чи в разі служби у війську;

– як і де шукати необхідне спорядження;

– якісний реманент, що випробуваний війною.

Для участі в заході необхідно заповнити анкету за ЦИМ посиланням та відправити благодійний внесок до фонду Сергія Притули за ЦИМИ реквізитами. Організатори – волонтери БО “БФ Сергія Притули”.

Фото – https://life.pravda.com.ua/ та з фейсбук-сторінки Ярослава Мрочко