«Вивчай та розрізняй»: вінницьких вчителів запрошують долучитись до проєкту з інфо-медійної грамотності

11:25
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» запрошує вчителів взяти участь у відборі на програму. Учителі-учасники проєкту пройдуть навчання з інфомедійної грамотності та отримають матеріали для інтеграції цих навичок у свої уроки.

Як повідомили “Vежі” представники проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», зараз оголошено конкурсний відбір вчителів до програми медіаграмотності, які після її проходження будуть навчати дітей розпізнавати фейки, рекламу та маніпуляції, а також розвивати в учнів критичне сприйняття інформації.

Відбір учасників триває з 20 жовтня по 4 листопада.

До участі у конкурсному відборі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах і мистецтво у 9 класі. При відборі учасників організатори віддаватимуть перевагу заявникам, які нададуть обґрунтовану мотивацію, чому вони хочуть долучитись до проєкту. Відібрані вчителі отримають підтвердження про проходження конкурсного відбору.

Ціль програми – навчити учнів критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

Детальніше ознайомитись з проєктом можна на офіційному сайті. Залишити заявку на конкурсний відбір можна за ЦИМ посиланням.

 

Проєкт «Вивчай та розрізня: інфо-медійна грамотність»» був створений в Україні й відтоді поширився на дванадцять країн світу. Його діяльність спрямована на розвиток навичок критичного сприйняття інформації та інтеграцію інфомедійної грамотності в навчальну програму закладів освіти. Проєкт розпочався у 2018 році, а сьогодні в ньому залучені вже 1293 школи, понад 3200 вчителів та 770 директорів шкіл з усіх областей України.

Фото – http://l2dua.com/

Читайте також: Двоє педагогів з Вінниччини увійшли до ТОП-50 кращих вчителів України

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.