Виставка авторських ляльок та виробів місцевих майстрів: у Вінниці більше місяця триватиме проєкт «Різдвяний калейдоскоп»

13:58
Become a Patron!

У Вінниці з 16 грудня до 19 січня триватиме проєкт «Різдвяний калейдоскоп». Це виставка авторських ляльок та виробів місцевих майстрів народної творчості. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, експозиція складатиметься з ексклюзивних авторських ляльок та різноманітних хендмейд-сувенірів платформи подарунків «BYVI», об’єднаних спільною тематикою Різдва і Нового року.

Вінницькі майстри та майстрині представлять ялинкові прикраси у різних техніках: валяння, петриківський розпис, кінусайга, оздоблення з використанням полімерної глини та інше. Також тут можна буде побачити мініялинки, в’язаних янголят, символів наступного року за китайським стилем – зайців, аромосвічки, і ляльки-мотанки.

Крім цього, майстрині платформи «BYVI» підготували новорічні прикраси у техніці мікровишивки, ексклюзивні обідки з чеського скла, дитячі із перлами та багато інших сувенірів.

Зазначено, що виставка постійно змінюватиметься і поповнюватиметься. Так, для дорослих і маленьких підготували атмосферну фотозону із ялинкою, яку прикрасили вінничани в рамках соціальної ініціативи «Подаруй іграшку на музейну ялинку». Одними з перших її побачать діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Для них вінницька майстриня Ірина Трибунська 16 грудня проведе майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Експозицію презентують у залі колекцій та мініатюр вінницького Музею моделей транспорту. Вона буде доступною для відвідування щодня з 11:00 до 19:00. Вхід для дітей віком до 14 років – безкоштовний, а вартість квитка для дорослих – 40 гривень.

Організували проєкт «Офіс туризму Вінниці спільно» з громадською організацією «Вінницький музей моделей транспорту, ретротехніки, колекцій мініатюр» та творчою спільнотою «Teddy lounge club».

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Зі збором коштів на ЗСУ: у Вінниці протягом місяця працюватиме “Зимове містечко”

Читайте також: “Подорож до різдвяної зірки” та “Christmas party”: тури та заходи від Офісу туризму Вінниці в грудні

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.