«Вистава, яку ви не побачите»: у Вінниці покажуть виставу київського театру

18:37
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці 24 та 25 травня відбудеться вистава “Точка зору” від київського драматичного театру. Вистава, створена за мотивами нарисів Ольги Кобилянської та Лесі Українки, відбуватиметься у повній темряві.

Як ідеться в анонсі, в межах гастролей київського драматичного театру “Малого театру” у Вінниці відбудеться вистава “Точка зору”  в мистецькому просторі “ПІЧ” (вулиця Пушкіна, 25), початок о 19:00. Квитки на подію можна придбати ТУТ, ціна – 300 гривень. Кількість місць обмежена (25 місць на один показ).

– Вистава  відбуватиметься у повній темряві та розкриватиме відчуття того, що інакше не можна побачити. Серед нас живуть люди, які не мають змоги побачити світ, вони можуть лише відчути його на дотик, на смак, відчути його звуки, але НЕ побачити… І ми маємо усвідомлювати, що ці люди щодня потребують нашої терпимості та розуміння, – зазначено в анонсі.

Режисерка вистави  – Ганна Турло, композитор – Володимир Шікало, художник з освітлення – Сергій Огрудницькій. Співтворці: Марія Моторна, Лариса Шелоумова, Данііл Мірешкін, Юрій Куліні.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.