У вінницьких підземеллях відбудеться виставка сучасних ікон

17:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться виставка сучасних ікон “Слово стало тілом”. Їх покажуть у підземеллях монастиря братів капуцинів.

Вже цієї п’ятниці, 14 травня, вінничани побачать близько півсотні ікон, створених минулого року під час Міжнародного іконописного пленеру у Польщі. Зазначається, що під час пленеру художники зосередились на силі Слова, яке створює та змінює реальність. А провідною темою робіт стала таємниця Боговтілення.

–  Цінним є понаднаціональний та міжконфесійний характер представлених ікон, адже їх творцями є поляки, українці та литовці, повідомили у Генеральному консульстві Республіки Польща у Вінниці, які є співорганізаторами виставки. 

Зазначається, що цю виставку вже представляли у багатьох містах Польщі, а після Вінниці вона попрямує до Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові. 

У Вінниці відкриття виставки сучасних ікон “Слово стало тілом” відбудеться 14 травня у підземеллях монастиря братів капуцинів, що на вулиці Соборній. Початок о 15:00 годині. Вхід до підземель монастиря – біля магазину “Джерело”.

Надалі виставку можна буде відвідати до 30 травня – у будні з 14:00 до 20:00 та у вихідні з 10:30 до 20:00. Відвідувачів просять дотримуватись соціальної дистанції та маскового режиму.

Відкриття виставки сучасних ікон відбудеться в рамках святкування Дня Європи у Вінниці та проєкту “Полонійна ніч музеїв”.
Організатори виставки: Генеральне консульство Республіки Польщі у Вінниці, Департамент культури Вінницької міської ради, Міжнародний іконописний пленер в Новиці (Польща), Вінницький обласний художній музей, Костел Пресвятої Діви Марії Ангельської у Вінниці

Афіша – надана організаторами

Читайте також: До Вінниці на “VinBookFest” завітають Ірен Роздобудько, Артем Чех і Макс Кідрук. ПРОГРАМА

Читайте також: “Ніби у маленькій капличці в Італії”: у Кафедральному соборі Вінниці збереглися фрески початку 18 століття. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.