Вихованка Вінницької дитячої музичної школи здобула перемогу у фестивалі-конкурсі «Феномен from Ukraine»

12:23
Become a Patron!

Вихованка дитячої музичної школи №2 – вінничанка Софія Ляшко – здобула перше місце у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Феномен from Ukraine».

Як повідомляє Вінницька міська рада, дівчинка виконала естрадно-спортивний танець «Рожева пантера». Винагородою за виступ для дівчинки став диплом першого ступеня.

Зазначено, що конкурс проходив заочно у місті Харків. Участь у ньому взяли члени журі із п’яти країн. Це Сполучені Штати Америки, Мексика, Македонія, Литва та Вірменія. Його організувала і провела Агенція творчого та професійного розвитку YULA за підтримки WAPA (Всесвітньої асоціації виконавських мистецтв).

Вихованка дитячої музичної школи займається в хореографічному колективі «Візерунок». Її наставниця – Марія Гриненко. Викладачка каже, що в їхніх «танцювальних постановках знаходять своє відображення радість, завзяття, веселість – ті риси, які притаманні дітям і молоді незалежної України».

Перемагають ті, хто йдуть до перемоги! Софійка, щодня старанно та наполегливо працює, вона знає, що тренування матимуть свої результати, – зауважує викладачка дівчинки Марія Гриненко.

Нагадаємо, нещодавно вінничанки Каріна Громада та Анастасія Гаврищук здобули перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі класичного жанру «Дотик серця». Вони вихованки фортепіанного відділу Вінницької дитячої музичної школи №2.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Дві вихованки Вінницької дитячої музичної школи здобули перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.