Виконком Вінницької міськради затвердив Детальний план території в районі Будинку Офіцерів та площі Перемоги

18:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 11 травня, виконком Вінницької міської ради затвердив містобудівну документацію – “Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці”, яку раніше було підтримано на громадських слуханнях.

Як зазначено на Telegram-каналі міського голови Сергія Моргунова, документація дозволяє встановити на площі Перемоги пам’ятний знак загиблим унаслідок теракту 14 липня минулого року.

Нагадаємо, в кінці квітня у Вінниці на громадських слуханнях містяни підтримали проєктний план реконструкції простору між музеєм-садибою Коцюбинського та “Ювілейним”. Також на слуханнях підтримали встановлення на площі Перемоги пам’ятного знаку для увічнення пам’яті жертв ракетного удару. Знак планують встановити у просторі безпосередньо за літаком – на території, яка не буде пошкоджена під час будівництва. Вказано, що проєкт самого пам’ятного знаку розробила Львівська архітекторка Наталія Пастух. Його головним символом будуть голуби, кількість яких відповідатиме кількості загиблих (29), а поряд висадять дерева.

Детальніше ж щодо решти подробиць містобудівної документації можна ознайомитися ТУТ і ТУТ.

Фото – з архіву

Читайте також: У Вінниці презентували новий ескіз стели пам’яті біля Будинку офіцерів. ГРАФІКА

Читайте також: У Вінниці відбулись громадські слухання щодо реконструкції простору між музеєм-садибою Коцюбинського та “Ювілейним”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.