У Вінниці повторно оголосили громадське обговорення щодо території навколо Будинку офіцерів

16:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці оголосили повторні громадські обговорення та громадські слухання з приводу території в районі  Будинку офіцерів, що зазнав значних ушкоджень внаслідок російської ракетної атаки 14 липня минулого року. Наразі триває обговорення проєкту містобудівної документації: “Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці” та Звіту про стратегічну екологічну оцінку. 

Відповідне розпорядження міського голови від 23 березня опубліковано на сайті міськради. Також громадські обговорення та подальші громадські слухання оголошено на Facebook-сторінці Департаменту правової політики та якості Вінницької міськради та на сайті ради.

Схема сучасного використання вказаної території та існуючих обмежень у використанні земель

Проєктний план

Безпосередньо ж громадські слухання відбудуться 25 квітня, о 17:00 у Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат”, що розташований за адресою: вул. Театральна, 15.

Зазначено, що з матеріалами проєкту містобудівної документації, в електронному вигляді, можна ознайомитись на вебпорталі Вінницької міської ради у розділі “Громадські слухання” за ЦИМ посиланням, на паперових носіях документація буде доступна з 20 до 24 квітня 2023 року 2023 року включно (з 8:30 год до 19:00 год), за адресою: м. Вінниця, вул.Григорія Сковороди, 38.
Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування міської ради, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: [email protected] до 24 квітня 2023 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Зазначимо, що громадські обговорення та слухання з приводу проєкту містобудівної документації: “Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці” оголошували на початку року. Детальніше про це – ТУТ. Зі Звітом про стратегічну екологічну оцінку, винесеним на теперішнє обговорення, можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо також, що нещодавно було опубліковано проєкт пам’ятної стели та скверу пам’яті на площі Перемоги.

Читайте також: Реконструкція Будинку офіцерів, підземний паркінг і громадський простір на площі Перемоги: у Вінниці триває громадське обговорення

Читайте також: У Вінниці презентували проєкт скверу пам’яті на площі Перемоги у Вінниці. ГРАФІКА

Про відмінності

Так, зауважимо, що оновлений документ містить кілька вагомих відмінностей у формулюванні. Якщо раніше повідомлялося, що “проектними рішеннями детального плану передбачається знесення зруйнованих частин Будинку офіцерів з подальшим відбудовуванням цих частин в існуючих межах та з влаштуванням виїздів та в’їздів у підземний паркінг. Також, передбачається реконструкція Будинку побуту “Ювілейний” в його існуючих межах”, то тепер формулювання звучить наступним чином:

“…проектними рішеннями детального плану передбачається реставрація зруйнованих частин будівлі Будинку офіцерів та влаштування виїздів та в’їздів у підземний паркінг згідно робочого проекту. Також, передбачається відновлення та реконструкція Будинку побуту “Ювілейний” в його існуючих межах з формуванням багатофункціонального центру з обслуговування мешканців мікрорайону”

Також змінено кількість машиномісць для паркування на вказаній території. Якщо раніше йшлося про 221 машиномісце на території підземного паркінгу, а вздовж вулиць – 203 машиномісця, то зараз загальна кількість машино-місць в паркінгу складає – 221 м/м (без змін), однак вздовж вулиць заплановано – 82 машиномісця, а поблизу громадських об’єктів – 24 м/м.

Будинок офіцерів після ракетного обстрілу 14 липня

 

 

“Ювілейний” після ракетного обстрілу

В документі, як і в попередньому, зазначено, що підземний простір в межах території буде використовуватися для будівництва підземних паркінгів для мешканців міста.

– Підземні паркінги чи їх окремі частини, що спроектовані або пристосовані для використання за основним функціональним призначенням, у тому числі для захисту населення, та в яких створені умови для тимчасового перебування людей будуть слугувати як споруди подвійного призначення і мають бути розраховані та запроектовані відповідно до чинних державних будівельних норм, – йдеться в документації. 

В документі (як і раніше) зазначено, що детальним планом не передбачається створення нової житлової забудови та розміщення ділових центрів та інноваційних об’єктів.

Відомо також, що, як і раніше, детальним планом території передбачається реконструкція проспекту Коцюбинського з влаштуванням зупинок громадського транспорту та зміною положення трамвайних колій. 

 

 

Нагадаємо, що громадські обговорення та слухання з приводу проєкту містобудівної документації: “Детальний план території, обмеженої вулицями Замостянська, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського в м. Вінниці” оголошували на початку року. Детальніше про це – ТУТ. Зі Звітом про стратегічну екологічну оцінку, винесеним на теперішнє обговорення, можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо також, що нещодавно було опубліковано проєкт пам’ятної стели та скверу пам’яті на площі Перемоги.

Читайте також: Реконструкція Будинку офіцерів, підземний паркінг і громадський простір на площі Перемоги: у Вінниці триває громадське обговорення

Читайте також: У Вінниці презентували проєкт скверу пам’яті на площі Перемоги у Вінниці. ГРАФІКА

Фото – скріншоти з документу та Зорини Гаджук з архіву “Вежі”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.