Вихованці вінницької спортивної школи здобули низку нагород на чемпіонаті України з сумо

11:55
Автор: Vежа

Шістнадцять вихованців Вінницької МДЮСШ №5 успішно виступили на чемпіонаті України з сумо серед дорослих та молоді до 21 і 23 років (III-IV ранги). Готував до змагань вінницьких чемпіонів – Заслужений тренер України Важа Даіаурі (старший).

Як повідомляє Вінницька міська рада, чемпіонський титул серед дорослих спортсменів виборов Важа Даіаурі.

Бронзові нагороди серед дорослих одержали Вікторія Сабардак та Дмитро Зілецький.

Серед молоді до 21 років «золото» завоював Андрій Поліш. Крім цього, він здобув першість у категорії до 23 років та посів другу сходинку у категорії – дорослі.

Ірина Гребенчук на чемпіонаті виграла золоту нагороду в категорії молодь до 21 року. Дівчина здійснила переможний дубль, завоювавши друге «срібло» в номінації «Абсолют» і згодом виборола ще одну срібну нагороду.

Срібними призерами у категорії молодь до 21 року стали: Вікторія Ружанська, Вадим Богатчук, Дмитро Зілецький. Анна Михайлевич та Ілля Білий виграли «бронзу».

Друге командне місце серед молоді до 21 року (чоловіки): Ілля Білий, Андрій Поліш, Дмитро Зілецький та Дамір Купреішвілі.

Друге командне місце серед молоді до 23 років (чоловіки): Вадим Богатчук, Андрій Поліш та Дмитро Зілецький. А серед жінок друге місце посіли: Вікторія Ружанська, Софія Коваль, Ліна Слободяник, Ірина Гребенчук у категорії «Абсолют».

Змагання були дуже виснажливими для наших спортсменів, оскільки вони змагалися серед трьох вікових категорій. Крім того, наша команда не була у повному складі так як багато спортсменів захворіли та не змогли взяти участь у змаганнях, – розповідає тренер спортсменів Важа Даіаурі (старший).

Змагання тривали з 17 по 19 березня в Ужгороді. Участь у них взяли майже 200 спортсменів з усієї країни.