Гвардієць з Вінниччини Марат Крижанський здобув “золото” на Відкритому Кубку Європи з дзюдо

14:50
Автор: Vежа

Гвардієць з Вінниччини Марат Крижанський здобув золото на Відкритому Кубку Європи з дзюдо. Він посів перше місце на змаганнях у ваговій категорії до 90 кілограмів.

Як повідомляє Військова частина 3008 Національної гвардії України, 22-річний нацгвардієць здолав суперників з Туркменістану, Швеції та Італії. У півфіналі він переміг іспанця, а у фіналі зустрівся із французом Франціском Дамєром.

Так, боротьба тривала на рівних, проте на додатковому часі гвардієць здобув золоту нагороду турніру. Це його перша медаль у кар’єрі на рівні Європи.

Зазначено, що минулого року дзюдоїст двічі здобував срібло. Тому свою перемогу нацгвардієць успішно прогнозував.

Змагання відбувались в містечку Остія (Рим, Італія). Там виступали представники з 34-х країн.