Вихованці вінницької спортшколи здобули вісім медалей на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

11:17
Автор: Vежа

П’ять вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 взяли участь у складі збірної команди України на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Вони здобули вісім медалей різного ґатунку.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами тренерки МДЮСШ № 2 Людмили Пронтішевої, першого дня змагань на короткій дистанції спортсмени вибороли чотири медалі. Золоті нагороди здобули Владислав Жуковський та Катерина Дзема, «срібло» та «бронзу» – Маргарита Качанівська.

У другий день змагань були естафети, де змагались понад 25 команд. Дві наші команди здобули призові місця, – додає тренерка.

Так, команда в складі якої були спортсмени МДЮСШ №2 – Владислав Жуковський, Артем Жуковський та Гліб Козловський вибороли «золото», а Юлія Денисюк у складі жіночої команди здобула «бронзу». У четвертий день змагань був спринт. Тоді Владислав Жуковський посів першу сходинку п’єдесталу, а Катерина Дзема – другу.

Загалом спортсмени у складі збірної команди Вінницької області вибороли дев’яте загальнокомандне місце серед 27 команд представлених на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування.

Зазначено, що турнір тривав чотири дні у місті Чернівці. Близько 600 учасників змагались у довгих та складних дистанціях. На чемпіонаті були спортсмени з 21 області України, включаючи Вінницьку, Івано-Франківську, Житомирську, Чернівецьку, Київську, Закарпатську, Сумську, Донецьку, Полтавську, Черкаську, Харківську, Львівську, Луганську та Одеську.