Вихованці вінницької спортшколи здобули 11 медалей на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації

9:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортшколи № 2 у складі Національної збірної України взяли участь у чемпіонаті Європи серед дорослих, юніорів та юнаків – «Меморіал Здіслава» зі спортивної радіопеленгації.

Як повідомляє Вінницька міська рада, вони здобули п’ять золотих, три срібні та три бронзові медалі.

Організатори спланували дистанції за трьома дисциплінами для понад 100 спортсменів і серед них – 11 вінничан.

«Золото» чемпіонату Європи в особистому заліку вибороли Віра Владімірова (Ж19) та Аліна Солоненко (Ж19), яка до того ж здобула одну срібну й бронзову медалі. Серед ветеранів (Ч50) триразовим переможцем став тренер команди Сергій Зеленський. З-поміж юніорів «срібло» та «бронза» на рахунку Артема Степаніщева (Ч19) та Уляни Пізюк (Ж16).

Загалом команда Вінницького регіону посіла друге місце та отримала кубок чемпіонату. Чемпіонат Європи тривав з 5 по 7 травня у містечку Замость, Польща.

Зазначено, що згідно з результатами рейтингу (від Міністерства молоді та спорту України) серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл України за 2022 рік вінницькі МДЮСШ №№ 2, 5 визнані одними з кращих спортивних шкіл у країні. А Вінниця за останніми результатами Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту – IRI Ukraine, очолює рейтинг за рівнем надання спортивних послуг.