“Втрачене диво”: вінничан запрошують на безкоштовну екскурсію, присвячену історії Вознесенського монастиря та храму святого Юрія

11:46
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінничан запрошують на екскурсію, присвячену історії вже не існуючих у наш час Вознесенського монастиря та храму святого Юрія, що на Вінницьких Хуторах.

Про це повідомив “Центр історії Вінниці”. Екскурсія “Втрачене диво” відбудеться вже цього четверга, 13 січня о 17:00.

Зазначається, що участь в екскурсії тривалістю близько години безкоштовна, а кількість учасників події – 20 осіб. Екскурсію проведуть співробітники “Центру історії Вінниці”.

Монастир Вознесіння Господнього існував у середмісті Вінниці в XVII столітті. Його діяльність безпосередньо пов’язана з іменами митрополита Петра Могили та Івана Богуна. В 1651 році територія монастиря стала одним з місць оборони Вінниці від війська Речі Посполитої. Згодом монастир, ймовірно, перенесли в село Великі (Старі) Хутори і в 1726 році заснували там церкву св. Юрія. Про те в чому особливість та унікальність цієї обителі, як вона виглядала та куди зникла, а також про непросту, але захоплюючу історію Вінниці XVII-XVIII століть ви зможете довідатись під час екскурсії, – йдеться в дописі.

Для запису на екскурсію потрібно залишити коментар під цим дописом.

Організатори зазначають, що якщо після реєстрації ваші плани зміняться і ви не зможете потрапити на екскурсію, повідомте про це завчасно.

Фото – “Центр історії Вінниці”

Читайте також: “Центр історії Вінниці” розповів про одну з найдавніших церков міста. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: “Музей Вінниці” запрацює у січні 2022 року

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.