“Всіх споживачів заживлено”: “Вінницяобленерго” повідомляє про зняття обмеження по ГПВ

11:20
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 16 травня, о 9:00 “Вінницяобленерго” отримало команду від диспетчерського центру НЕК “Укренерго” про зняття обмеження по графіках погодинних відключень (ГПВ).

Про це йдеться на фейсбук-сторінці АТ.

– Всіх споживачів заживлено. Дякуємо за терпіння та розуміння, – додають у повідомленні.

Нагадаємо, вчора “Укренерго” повідомляло, що впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів діятимуть графіки погодинних відключень.

У “Вінницяобленерго” також інформували, що отримали листа від диспетчерського центру НЕК “Укренерго” про застосування Графіків погодинних відключень електроенергії для Вінницької області з 16.05.24 з 00:00 – 09:00 та з 16:00- 24:00. Зазначалось, що тривалість знеструмлення споживачів по ГПВ може коливатись від 2-х до 4-х годин з подачею електроенергії від 4-х до 2-х годин відповідно.

Додамо, що станом на зараз інформації щодо можливих подальших відключень на Вінниччині (з 16:00) немає.

Зазначимо, що щодо Вінниці, то сьогодні «Вінницькі міські електромережі» попереджають про планові заходи. Тому можливі тимчасові відключення світла на вулицях: Пирогова, 31, 2-й пров. Пирогова, Київська, 43-47, О. Кошиця, Б. Ступки, Саксаганського, Чайковського, Ю. Іллєнка, Д. Конрада.

Ілюстративне фото – vikna.tv

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.