ВНТУ уклав меморандум про співпрацю з Уханським інститутом передових технологій

20:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький національний технічний університет уклав меморандум про співпрацю з Уханським інститутом передових технологій Китайської академії наук (WIAT).

Як повідомили на сайті часопису університету, меморандум стосується створення китайсько-українського інноваційного центру в Ухані. Це буде відбуватися за участі ВНТУ.

Повідомляється, що документ підписали ректор ВНТУ Віктор Біліченк і президент WIAT Ванг Їтан. Церемонія відбулася онлайн.

Водночас у ВНТУ повідомили, що співдія науково-освітніх інституцій не буде обмежуватись лише створенням науково-дослідницького центру, і в майбутньому співробітництво розшириться.

Зорганізовуватимуться конференції, семінари тощо. А також публікації наукових, навчальних і методичних матеріалів за результатами виконання спільних робіт. А ще передбачаються обопільні візити науковців для читання лекцій, обміну досвідом та інформацією, зокрема навчальними планами і програмами. До ВНТУ приїздитимуть для підвищення кваліфікації китайські викладачі, а китайські студенти навчатимуться в аспірантурі та магістратурі, повідомили у Вінницькому національному технічному університеті.

Китайська Народна Республіка (КНР) держава в Східній Азії; найбільша за чисельністю населення держава світу; займає 4 місце за територією, поступаючись тільки Росії, Канаді та США. З часу проголошення КНР у 1949 році керівною партією є Комуністична партія Китаю (джерело uk.wikipedia.org).

Фото – impuls.vntu.edu.ua
Ілюстративне фото – master-insight.com

Читайте також: У Вінниці відремонтують Інститут Конфуція у ВНТУ за майже мільйон

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.