У Вінниці відремонтують Інститут Конфуція у ВНТУ за майже мільйон

8:26
Автор: Vежа

У Вінниці за майже мільйон відремонтують Інститут Конфуція, який розташований у ВНТУ. 

На сайті публічних закупівель опублікували тендер на завершальні будівельні роботи в Інституті Конфуція в навчальному корпусі №3 Вінницького національного технічного університету. Він розташований за адресою вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 7.

Перемогу у відкритому аукціоні отримало ПП “Ладога 77”, які погодились виконати весь обсяг робіт за 989 607 гривень, а це на 232 175 гривень менше початкової очікуваної вартості.

Як вказано у тендерній документації, у декількох приміщеннях необхідно буде вирівняти підлогу й облаштувати покриття з лінолеуму чи плитки, встановити нові двері, відремонтувати та пофарбувати стіни, а також стелі й встановити LED-світильники.

Крім того, потрібно буде виконати електротехнічні та сантехнічні роботи (відремонтувати каналізацію та водопровід)

Виконати роботи необхідно до 20 вересня.

Про плани відкрити Інститут Конфуція у Вінниці повідомляли ще в жовтні 2019 року. Тоді у прес-центрі ВНТУ повідомили, що Володимир Грабко, ректор університету, та Віктор Мізерний, проректор з науково-педагогічної роботи по інтеграції навчання з виробництвом та міжнародній інтеграції, перебували у Китаї. Туди вони поїхали на запрошення Технологічного університету Ланьчжоу.

Інститут Конфуція – це система науково-навчальних закладів для популяризації китайської мови, культури та мистецтва. У всьому світі на той час було створено 328 відділень, а в Україні – п’ять. У ВНТУ є курси з вивчення китайської мови, але Інститут Конфуція має  піднести їх на якісно новий рівень.

Читайте також: У жовтні у Вінниці відкриють Інститут Конфуція на базі ВНТУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.