Вісім з половиною мільйонів на капітальний ремонт прибудинкової території: депутати міськради проголосували за виділення коштів на благоустрій

13:07
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Під час сьогоднішньої сесії Вінницької міської ради депутати проголосували за виділення коштів на капітальні ремонти. Загалом вісім з половиною мільйонів з бюджету піде на капітальний ремонт прибудинкових територій із заміною інженерних мереж.

Про це ідеться на сайті Вінницької міської ради.

Оскільки на час воєнного стану проєкти, пов’язані з будівництвом повністю зупинені на рівні держави, зараз з’явилась можливість фінансувати роботи, що пов’язані з капітальними ремонтами.

Саме тому відновлення робіт з благоустрою пов’язано з метою збереження того, що вже збудовано.  “Адже важливо зберегти ті результати розвитку міста, які вже були досягнуті та утримати стабільність, попри всі виклики. Тому у планах – відновити роботи з благоустрою” – зазначають у міській раді.

Загалом на капітальний ремонт прибудинкових територій із заміною інженерних мереж виділено вісім з половиною мільйонів. Передбачено, що ці кошти підуть на 10 дворів. 2,3 млн грн направлено на капремонт дитячих та спортивних майданчиків. Ще 1,7 млн – на капремонт зливової каналізації.

Окрім цього депутати проголосували за виділення 400 тисяч гривень на забезпечення медикаментами постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – у тому числі ліквідаторів та дітей, які потребують лікування.

Фото – https://new.vmr.gov.ua/

Читайте також: Вінницька міськрада виділила гроші для ЗСУ, місцевих нацгвардійців та на ліки новонародженим

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.