Вінницька міськрада виділила гроші для ЗСУ, місцевих нацгвардійців та на ліки новонародженим

13:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці виділили кошти на підтримку місцевих військових та ЗСУ загалом, обласної організації УТОС, поліцейських, рятувальників, а також на придбання медикаментів для новонароджених з легеневою недостатністю. Рішення були ухвалені сьогодні під час чергової сесії міськради. 

Так, міськрада виділила 100 мільйонів гривень на підтримку ЗСУ. За ці кошти було вирішено придбати військові облігації. Зазначається, що при купівлі облігацій, держава гарантує повернення всієї суми інвестиції.

Вінниця планує прибрати державні цінні папери внутрішньої державної позики на загальну суму до 100 млн грн терміном на 3 місяці за рахунок тимчасово вільних коштів бюджету Вінницької міської територіальної громади з поверненням коштів до кінця року, – вказується на сайті муніципалітету.

Також, як йдеться на сайті міської ради, для нацгвардійців військової частини 3028 виділили мільйон гривень на пальне та ремонт техніки.

131 тисячу гривень спрямували до Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату). Передбачені додаткові кошти в сумі 500 тисяч грн на підтримку поліції та рятувальників – 300 та 200 тис. грн відповідно.

Для фінансової підтримки Вінницької обласної організації Українського товариства сліпих надають субвенцію розміром в 100 тисяч гривень. Як зазначила директорка департаменту фінансів ВМР Наталія Луценко, це в місті роблять регулярно.

Також за програмою “Здоров’я вінничан” було передбачено 200 тис. грн на закупівлю препарату “Куросурф” для Центру матері й дитини. За словами директора департаменту охорони здоров’я ВМР Олександра Шиша, раніше цими ліками забезпечувала держава, втім у нинішніх умовах вирішити це питання необхідно на рівні громади.

– Це спеціальний медикамент для новонароджених з легеневою недостатністю. У першу чергу це важливо для надання невідкладної медичної допомоги недоношеним діткам у наших пологових будинках, – сказав Олександр Шиш.

Фото – vmr.gov.ua, ілюстративне – https://lexinform.com.ua/

Читайте також: Героїв поліції, Захисників Неба та Героїв Нацгвардії: у Вінниці перейменували ще три вулиці

Читайте також: Російсько-українська війна – 27 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.