Вінниця вивчатиме досвід Маріуполя у реконструкції парків

16:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця вивчатиме досвід Маріуполя у реконструкції й активізації парків, зокрема – для Центрального парку Вінниці. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

У Вінниці декілька днів перебувала делегація муніципалітету з Маріуполя. Як зазначили на сайті Вінницької міської ради, гості обмінювалися досвідом у різних сферах муніципального управління, ознайомилися з діяльністю індустріальних парків, ходом реконструкції спорткомплексу по вулиці Янгеля, а також побували на вулиці Замостянській, яку учасники делегації назвали “швейцарським куточком”. Зокрема мер Маріуполя Вадим Бойченко відзначив інфраструктуру цієї вулиці, а Вінницький індустріальний парк назвав “серйозним проривом”.

Мер Вінниці зазначив, що і Маріуполь має багато гарних і цікавих практик, які варто проаналізувати.

– Для нас досить цікавий досвід, який пов’язаний з реконструкцією і активізацією парків, скверів – так, як це робиться у Маріуполі. Ви знаєте, що наш Центральний парк потребує серйозної уваги, і ми не хочемо “набивати шишки”, тож приїдемо до Маріуполя, до наших друзів, вивчати цей досвід, – зазначив Сергій Моргунов.

 

Замостянська “швейцарський куточок”

У міській раді повідомили, що під час екскурсії оновленою алеєю по вулиці Замостянській колегам з Маріуполя розповіли про комплексні підходи у реконструкції об’єктів інфраструктури в місті, а також про інновації, які були запроваджені безпосередньо у ході робіт на цій ділянці.

Ми не так швидко рухаємося, як рухається місто Вінниця. Але я абсолютно згоден з Сергієм Анатолійовичем, що створюючи таку інфраструктуру, як на вулиці Замостянській, ми активізуємо бізнес-середовище, – зазначив Маріупольський міський голова Вадим Бойченко.

– Ми так само зробили реконструкцію центра нашого міста і побачили, як відкрилися нові кафе, ресторани, заходять франшизи і різні компанії міжнародних брендів. Створюючи інфраструктуру, ти створюєш умови, куди приїжджають мешканці, починають гуляти, і відповідно – це активація бізнесу, – додав мер Маріуполя.

 

Індустріальний парк – “серйозний прорив”

Кріс цього важливим для Маріуполя став досвід створення Вінницького індустріального парку для залучення інвестицій. Повідомляється, що в Маріуполі також працюють над створенням індустріального парку, а з 2023 року планують розпочати випуск полімерної листової сталі  для виробництва холодильників.

– Те, що ми сьогодні побачили в індустріальному парку, – це круто. Це серйозний прорив, коли міжнародний бізнес, з яким вже підписаний контракт, і український бізнес, створюють нові робочі місця. Це сучасна лінія виробництва, це робочі місця і наповнення економіки, яка реверсно повернеться в такі інфраструктурні рішення, як, наприклад, вулиця Замостянська. Ми це також розуміємо і приїхали цей досвід вивчити… А ще дуже важливо для нас створення електронного квитка, і важливо, що ви ділитеся цим досвідом,  – зазначив Вадим Бойченко.

Я думаю, сила держави – у сильному місцевому самоврядуванні, але якщо місцеве самоврядування “вариться у своєму котлі” – це неправильно. Треба обмінюватися досвідом, ділитися кращими практиками і вказувати на ті помилки, які кожен з нас робить в тому чи іншому напрямку, – підсумував Вінницький міський голова.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці розпочинають будівництво заводу компанії HEAD з виробництва зимового спортивного спорядження. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.