Вінниця увійшла в ТОП-10 українських міст з найкращими туристичними перспективами (виправлено)

14:35
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Оновлено: 4 Січня 2020, в 10:29

Вінниця потрапила до рейтингу українських міст, які мають найкращі перспективи для розвитку туризму 2020 року за версією туристичного порталу “Zruchno.Travel”

Як ідеться у повідомленні, напередодні нового року сайт “Zruchno.Travel” за допомогою експертів визначив десять “нерозкручених” міст, “які протягом минулого року заклали основу для найбільш динамічного розвитку місцевого туризму”.

– Затишна Вінниця вкотре лідирує у рейтингу найкомфортніших міст України. Тут почали проводити театралізовані екскурсії, відкрили Школу гідів та незабаром презентують Стратегію розвитку туризму до 2030 року.

Відвідуваність Вінниці туристами складає 60 тисяч людей на рік. На туристичну галузь у 2019 році з бюджету витратили понад 1,6 млн грн.

Олександр Вешелені, директор Департаменту маркетингу міста та туризму каже, що “мета туристичної спільноти і муніципалітету Вінниці у 2020 році – розширити можливості дозвілля та активностей у місті та в околицях на вікенди (незалежно від пори року), а також підсилити пропозиції ділових і лікувальних поїздок”.

– Для цього разом з гідами ми напрацьовуємо нові тематичні маршрути та програми гастротурів, також продовжуємо комунікацію з музеями для підсилення їх інтерактивності та привабливості, – каже пан Олександр. – До літа робоча група з понад 60 учасників має підготувати Стратегію розвитку туризму 2030, де будуть зафіксовані усі амбітні цілі, які обговорюються в громаді: використання потенціалу річки та зелених зон, збереження і розвиток пам’яток і музеїв, підсилення подієвого туризму через масштабні фестивалі, забезпечення інфраструктури для MICE-напрямку, вдосконалення сервісу, оновлення навігації, поява нового сучасного туристичного хабу та картки туриста.

Також до ТОП-10 потрапили й інші українські міста: Дрогобич – 17 тисяч відвідувачів ТІЦ на рік, бюджет туристичної галузі (далі: бюджет, – прим. ред.) у 2019 році – 1,5 млн грн; Запоріжжя – понад 300 тисяч туристів на рік, бюджет – 4,3 млн грн; Кам’янець-Подільський – понад 250 тис. туристів на рік, бюджет – 3,5 млн грн; Луцьк – 250 тис. туристів на рік, бюджет – 1,5 млн грн; Тернопіль – понад 200 тис. туристів на рік, бюджет – 1,5 млн грн; Хмельницький – щодо відвідуваності статистика відсутня, бюджет – понад 9 млн грн; Чернігів – понад 500 тис. туристів на рік, бюджет – понад 1,3 млн грн; Чортків – 6 тис. туристів на рік, бюджет – 250 тис. грн.

 

Фото з архівів Veжі

Читайте також: У Вінниці оголосили “збір ідей”, аби зробити місто туристично привабливішим

Читайте також: “Циганське варення” та “Зося” у “Чайнику”: у Вінниці розповіли історії давніх ресторанів та “генделиків”. ФОТО

Читайте також: «Мама. Мія. Вінниця»: вінничанка влаштувала першу в місті екскурсію для мам з візочками. ФОТО

Читайте також: Їстівні каштани та “дідусь” фонтану “Рошен”: вінницький парк показали з іншого ракурсу під час оригінальної екскурсії. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.