× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниця отримала європейську відзнаку CIVITAS 2019

17:40
Автор: В'ячеслав Луцков

Вінниця отримала європейську відзнаку у сфері сталої міської мобільності та чистого транспорту. Так, премію CIVITAS Європейська Комісія присудила Вінниці за впровадження інноваційних підходів у сфері міського транспорту.

Як повідомляє на своїй сторінці міський голова Сергій Моргунов, наше місто вчора, 3 жовтня, перемогло у номінації Bold Measure Award. Іншими містами-переможцями стали Стокгольм, Антверпен і Бремен.

  

Як зазначає мер, Вінницею вже курсує 10 модернізованих трамваїв під власним брендом VinWay. У 2019 році в місті розпочали амбітний проект зі зборки тролейбусів VinLine. Так, технології, застосовані у нових тролейбусах, дозволяють економити 40% електроенергії.

Цьогоріч церемонія нагородження відбувалася в австрійському місті Грац. Нагороду отримували експертка з енергозбереження та енергоефективності Марія Дружиніна та  урбаніст, радник міського голови та експерт з організації безпеки дорожнього руху Віктор Перлов.

Нагадаю, що ми першими в Україні приєднались до цієї ініціативи у 2015 році. І сьогодні дуже приємно, що Вінницю розглядають як приклад для наслідування та вивчення досвіду іншими містами Європи коментує нагороду Сергій Моргунов.

Підкреслюється, що Вінниця  у 2018 році вже ставала номінанткою в конкурсі, однак перемогти вдалося лише в цьому році.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Більше місць та відкидні сидіння: у Вінниці створили десятий VinWay. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.