Вінниця отримала дев’ять генераторів різної потужності від Німеччини

9:24
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця отримала гуманітарну допомогу з дев’яти генераторів різної потужності від Німеччини. Серед них три – по 150 кВт, два – по 100 кВт, чотири – по 60 кВт.

Як повідомляє Вінницька міська рада, це перший вантаж у рамках 5-го траншу гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».

Генератори використають на потреби установ критичної інфраструктури міста.

Також найближчим часом очікується постачання ще чотирьох генераторів, два з яких – високопотужні – по 300 кВт. Тож у рамках цього траншу Вінниця отримає 13 потужних генераторів: 2 по 300 кВт, 3 по 150 кВт, 3 по 100 кВт та 5 по 60 кВт.

Додамо, що у рамках першого траншу Вінниця отримала понад 8 тонн гуманітарної допомоги – це обладнання, яким укомплектували муніципальну мережу “пунктів незламності”. Другим траншем німецькі партнери передали, зокрема, 12 генераторів 5 кВт та 8 кВ, обігрівачі, лампи, газовий варильний модуль та модуль гарячої води, 27 радіостанцій.

Третій вантаж допомоги – вісім потужних генераторів на 50 та 150 кВт. А в рамках четвертого – 2 генератори потужністю 150 кВт, 2 генератори 8 кВт та 6 генераторів 6,5 кВт, а також – 40 контейнерів для відходів місткістю 770 літрів.

Фото – ВМР

Читайте також: Намети з підігрівом, модульні кухні та техзасоби: Німеччина передала Вінниці понад вісім тонн гумдопомоги

Читайте також: Генератори, обігрівачі та модулі для приготування їжі: Вінниця отримала другий транш допомоги від Німеччини

Читайте також: Німеччина передала Вінниці вісім генераторів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.