Намети з підігрівом, модульні кухні та техзасоби: Німеччина передала Вінниці понад вісім тонн гумдопомоги

13:23
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Німеччина передала Вінниці понад вісім тонн гуманітарної допомоги – це обладнання, яким укомплектують муніципальну мережу “пунктів незламності”. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, до складу гуманітарного вантажу увійшли 11 наметів з підігрівом та лампами, 32 біотуалети, 8 модульних кухонь, 52 радіоприймачі, 55 вогнегасників, 160 спальних мішків, розкладачки, подушки, подовжувачі та інші технічні засоби.

Загалом – понад вісім тонн гумдопомоги з Німеччини, які за сприяння Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва “GIZ” надійшли до Вінниці 23 грудня.

 

 

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що це – “лише перший транш”:

– Німеччина – з нами та допомагає впоратися зі складною зимою. За підтримки німецького Уряду отримали важливий вантаж. І це лише перший транш, решту поставок очікуємо наступного року.

Як зазначає Вінницька міська рада, після терористичного акту 14 липня, який забрав життя 27 осіб, Вінницю відвідали посли 16 країн ЄС, Ізраїлю та Швейцарії для того, аби запропонувати свою допомогу в усуненні наслідків ракетного удару.

Вказано, що “після цього Вінниця направила лист до цих посольств з проханням про допомогу та списком обладнання, яке мало допомогти в підготовці до зими. На прохання відгукнулись німецькі партнери, які закупили необхідне обладнання зі списку та організували його доставлення до України”.

Директор комунального підприємства Інститут розвитку міст Назар Коваленко розповів:

– Впродовж цього часу проводились тендери та відбувалась процедура закупівлі необхідного обладнання. Це доставлення є першим траншем допомоги від Німеччини.

“Міський голова подякував німецьким партнерам за надану допомогу та підтримку, яку ще з початку війни відчуває як Вінниця, так і України. Зокрема, Вінницька громада, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, отримала не один вантаж” – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, що завдяки допомозі німецького міста-побратима Карлсруе у Вінниці встановили додаткові мобільні “пункти незламності”.

Мапа пунктів – ТУТ.

Фото з сайту Вінницької міської ради