Німеччина передала Вінниці вісім генераторів

13:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

Німеччина передала у Вінницю третій вантаж допомоги – вісім потужних генераторів на 50 та 150 кВт.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, обладнання передадуть для потреб трьох Прозорих офісів, закладів освіти та медицини та підприємств житлово-комунального господарства.

– Коли інфраструктура країни продовжує потерпати від російських обстрілів, важливо бути готовими до різних сценаріїв. Наша команда заздалегідь сформувала запас міцності по генераторах. І важливо, що міжнародні партнери також допомагають нам гідно пройти зиму, – йдеться у дописі.

Так, зазначено, що Міністерство закордонних справ Німеччини надало Вінниці вже більше ніж 30 тонн допомоги. Окрім генераторів, це були модульні кухні, обігрівачі, намети з підігрівом та інше обладнання.

– Дякуємо МЗС Німеччини та Посольству за принципову підтримку – маємо можливість підсилити антикризові заходи щодо енергозабезпечення, – додає міський голова.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: Генератори, обігрівачі та модулі для приготування їжі: Вінниця отримала другий транш допомоги від Німеччини

Читайте також: Намети з підігрівом, модульні кухні та техзасоби: Німеччина передала Вінниці понад вісім тонн гумдопомоги

Читайте також: У Вінниці двом медзакладам передадуть УЗД-апарати, отримані від німецького Бургенланду

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.