Вінницький заклад освіти отримав чотири тонни гуманітарної допомоги для переселенців, які там проживають

11:48
Become a Patron!

Вінницький заклад освіти, де станом на 13 жовтня мешкало 87 переселенців, отримав чотири тонни чергової гумдопомоги від Міжнародної організації з міграції.

Як повідомляє Вінницька міська рада, це речі, які люди використовують щоденно для підтримання особистої гігієни та комфорту. 

(…) – Найбільша кількість людей, які утікаючи від снарядів та ракет, опинились у цьому шелтері, сягала 160. Щоб облаштувати тимчасовий прихисток у закладі освіти залучались великою підтримкою міжнародних організацій, міської влади, волонтерів та небайдужих громадян. Завдяки підтримці міжнародних організацій, у шелтері встановлені душові кабіни, пральні машини, холодильники та інша необхідна техніка (…) Ми дякуємо МОМ за таку вагому підтримку, завдяки якій люди, що проживають у цьому центрі, будуть відчувати себе більш комфортніше, а центр буде забезпечений усіма необхідними гігієнічними засобами, – каже директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, у Вінниці станом на початок жовтня офіційно зареєструвалися 44 249 внутрішньо переміщених осіб, серед них приблизно чверть або 11 593 – діти. Більшість переселенців, які перебувають на обліку – вихідці з Донецької та Харківської областей. 

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Станом на початок жовтня у Вінниці офіційно зареєстрували понад 44 тисячі переселенців

Читайте також: Пральні машини, холодильники та нові ліжка: закордонні партнери передали у Вінницю допомогу для переселенців

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.