Станом на початок жовтня у Вінниці офіційно зареєстрували понад 44 тисячі переселенців

16:25
Become a Patron!

У Вінниці станом на початок жовтня офіційно зареєструвалися 44 249 внутрішньо переміщених осіб, серед них приблизно чверть або 11 593 – діти. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, у порівнянні з піковими періодами на початку війни, в червні та частково в липні, наразі динаміка прибуття нових переселенців невелика. Зазначено, що 5,9 тисячі внутрішньо переміщених осіб знялися з обліку, а прибуває їх небагато.

Більшість переселенців, які перебувають у нас на обліку – вихідці з Донецької та Харківської областей. Зокрема, з Донецької області в місті нараховується загалом 10 968 переселенців, а з Харківської – 10 386, – зауважує директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова. 

Наразі повідомляється, що більшість новоприбулих це люди з Миколаївської (2 546 осіб) та Запорізької областей (1 635 осіб). Зокрема, продовжують прибувати і харків’яни.

Загалом, у Вінницькій області органи соціального захисту населення взяли на облік понад 181 тисячу ВПО. На рівні держави їх кількість, за офіційними даними, складає близько 4,6 мільйона, – йдеться у дописі.

Фото – зі сторінки Вінницької міської ради у Facebook

Читайте також: Про навчання, знайомство та цілі проєкту: у Вінниці презентували хаб для активістів-переселенців, релокованих ГО та БФ. ФОТО

Читайте також: Уряд збільшив удвічі розмір компенсації українцям, які безкоштовно прихистили переселенців

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.