Вінницький “Veteran Hub” починає приймати відвідувачів після локдауну

14:19
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

З 1 лютого вінницький “Veteran Hub” розпочне приймати відвідувачів після локдауну.

Як повідомили Veжі у хабі, вже з понеділка ветерани зможуть знов вживу отримати супровід у працевлаштуванні, психологічну підтримку та юридичні консультації за адресою вулиця 8-го березня, 29. Клієнти вінницького хабу зможуть безкоштовно користуватися коворкінгом з WIFI, лаунжем із запашною кавою, а також відвідувати чи проводити заходи у лекторії.

 

Перед відкриттям 28 та 29 січня хаб відвідають співзасновниця проєкту Veteran Hub Івона Костина та регіональна менеджерка Роксолана Процко. Вони перевірять готовність команди та простору до відкриття, а також розпочнуть роботу по застосування на практиці дослідження “Шлях Ветерана”.

Відвідування хабу буде з дотриманням заходів безпеки: контроль кількості відвідувачів відповідно норм; перебування всередині хабу у масках або респіраторах, які закривають рот і ніс; обробка рук антисептиком та вимірювання температури; обмін контактами для оповіщення у разі захворювання; провітрювання та дезінфекція поверхонь.

Veteran Hub у Вінниці — простір підтримки та рівності для ветеранів та їх родин, полонених, родичів загиблих і зниклих безвісти. Місце, де ветерани почуватимуться, як вдома. Тут вони зможуть отримати безкоштовні послуги: юридичну консультацію, пораду з пошуку роботи, поговорити з психологом або знайти свою групу підтримки. Проєкт Veteran Hub у Вінниці став можливим за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів.

З усіх питань можна звертатися до Артема Хорунжого за цим номером +380 68 875 52 54

Читайте також: Пес-“терапевт” та менеджери-психологи: як працює вінницький Veteran Hub. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.