Вінницький підлітковий клуб VinSmart оголосив набір дітей на безкоштовні гуртки

20:03
Автор: Ольга Каплун

1 вересня у Вінниці розпочали роботу Центри підліткових клубів за місцем проживання, де юні вінничани зможуть займатись англійською та польською мовами, а також в інших майстернях.

Як повідомляє Вінницька міська рада, дітей можна записати на безкоштовні гуртки з вивчення англійської та польської мов, у гуртки «дошколярик», «творча майстерність», «ранній розвиток». Також – лего клуб, технічну майстерню, гуртки авіамоделювання та футболу.

Як розповіла начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак, у центрах підліткових клубів за місцем проживання діти матимуть змогу всебічно розвиватись у дружньому колективі.

Кількість місць на безкоштовні гуртки обмежена. Заяви приймають до 15 вересня включно. Деталі можна дізнатись за телефоном: 50-82-13.

 

Комунальний заклад «Центр підліткових клубів за місцем проживання» VinSmart – центр розвитку творчих здібностей юних вінничан. Розпочав свою діяльність в квітні 2011 року і вже понад 10 років залишається одним з улюблених закладів для відвідування в позанавчальний час серед вінницьких дітей та молоді.
Головною метою Центру є надання дітям, підліткам та молоді знань, формуючи вміння та навички за інтересами, а також забезпечення потреби у творчій самореалізації.

Ілюстрація – сайт Вінницької міської ради, головне фото – life.nv.ua

Читайте також: Американка вчить вінницьких дітей з аутизмом англійської мови онлайн

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.