Американка вчить вінницьких дітей з аутизмом англійської мови онлайн

9:43
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці відбуваються гуртки з англійської мови, під час яких колишня волонтерка американського Корпусу Миру викладає англійську мову дітям з аутизмом. 

Як розповідає “Голос Америки”, Мікейла Вулф – корінна американка з племені Кайва, живе в Оклахомі. Двічі на місяць вона займається англійською з дітьми з аутизмом, онлайн. В Україні її учні – це діти, яким вона викладала англійську мову, коли була волонтеркою Корпусу Миру. Під час епідемії коронавірусу всі волонтери були евакуйовані до США.

– Я сумувала за моїми дітьми, я не була готова ось так взяти і залишити Україну, – каже Мікейла. […] Я вчу їх англійської так, як навчала б англійської будь-кого іншого. Мої дітки спроможні робити багато різних речей. Я використовую картинки, це краще, ніж слова. Але все інше – англійський клуб веду так само, як для інших дітей. Вони цілковито все розуміють.

 

Окрім цього Мікейла також організувала зустріч з батьками з США, які виховують дітей з аутизмом.

– Після того, як волонтерів евакуювали, це була така трагедія на той момент. Але після того вона сама ініціювала можливість проведення онлайн гуртків англійської мови, – каже Леся Самійленко, яка входить до громадської організації, до якої входять батьки дітей з особливими потребами.

Мікейла каже, що в Україні чомусь вважають, що дітям з аутизмом не потрібна англійська, такого предмета немає в шкільній програмі. Хоча одна з її учениць, Тетяна Голиборода, стала вільно розмовляти англійською та навіть вирішила стати викладачкою. 

Корпус Миру (англ. Peace Corps) — урядове агентство США, покликання якого офіційно формулюється як зміцнення миру та дружби між народами світу.

Читайте також: Вінничанка з аутизмом за власною методикою викладає англійську для дітей

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.