Вінницький HUB “Місто змістів” запрошує до співпраці громадські організації, які тимчасово переїхали до Вінниці

13:05
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Хаб “Місто змістів” шукає громадські організації, які переїхали до Вінниці з областей, де тривають активні бойові дії. Фахівці прагнуть допомогти з адаптацією та стати надійними партнерами для прибулих громадських організацій.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, HUB “Місто змістів” та Мережа організацій громадянського суспільства прагнуть налагодити співпрацю та стати надійними партнерами для громадських організацій, які були вимушені переїхати у зв’язку з воєнними діями.

У хабі зазначають, що розуміють, як непросто адаптуватися на новому місці та знайти можливості для продовження діяльності своєї організації:

На базі хабу діє Мережа громадських організацій, тому для нових інституцій є можливість поспілкуватись, зрозуміти, як працює громадський сектор у Вінниці та, за бажанням, приєднатись до спілки. Також наші фахівці готові допомогти із проведенням заходів та адаптацією у нашій громаді, – розповідає директорка комунального підприємства “Інститут розвитку міст” Валентина Ткачук.

З початку створення хаб “Місто змістів” працює для того, щоб міські об’єднання, громадські організації, ініціативи та активісти могли ефективно взаємодіяти та підвищувати свої компетенції та спроможності. Він також став платформою для діалогу та співпраці між громадою та владою міста. Детальніше про хаб можна дізнатись на Facebook-сторінці або на офіційному сайті.

Громадські організації, які бажають продовжувати діяльність своєї організації на новому місці, можуть заповнити анкету за ЦИМ посиланням.

Фото – ВМР

Читайте також: Російсько-українська війна – 18 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте також: Вінничан запрошують долучитись до збору книг для українських дітей та підлітків у Польщі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.