Вінничан запрошують долучитись до збору книг для українських дітей та підлітків у Польщі

18:04
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

“HUB Місто змістів” оголошує збір дитячої та підліткової літератури українською мовою. Усі книжки передадуть в польські школи та центри компактного проживання українських родин.

Як ідеться на фейсбук-сторінці “HUB Місто змістів”, наразі в польських школах навчаються близько 200 тисяч українських дітей. Ще майже 540 тисяч навчаються в українській школі дистанційно.

Зазначено, що дітям необхідно зберегти навички рідної мови, саме тому учасники мережі організацій громадянського суспільства – ГО “Наше Поділля” – ініціювали збір дитячої та підліткової літератури українською мовою.

Усі книжки спільно з польськими партнерами передадуть в польські школи та центри компактного проживання українських родин:

Наші партнери з Польщі, Fundacja Edukacja dla Demokracji, вже зараз видруковують та розповсюджують україномовну літературу для найменших, але гостро бракує книг та журналів для українських підлітків. Будь-яка ваша допомога буде важливою! Ми знаємо, що це не перша подібна ініціатива, але раптом у вас все ще є книги українською мовою для дітей чи підлітків – приносьте їх, будь ласка, до нашого HUB Місто змістів! – йдеться в дописі.

Зазначається, що збір триватиме до 30 травня за адресою: вулиця Пушкіна, 11.

Книги можна приносити з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00.

Телефон для довідок: 068 339 2020.

Фото – https://www.facebook.com/hub.misto.zmistiv/

Читайте також: Російсько-українська війна – 16 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.