Вінницький хор “Сонячні промінчики” здобув Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

17:06
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницький дитячий хор “Сонячні промінчики” здобув Гран-прі I Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу молодших хорів та вокальних ансамблів “Від Святого Миколая до Різдва”.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

“Сонячні промінчики” – хоровий колектив першокласників Вінницької дитячої музичної школи № 2. Керувала колективом, який здобув гран-прі, Наталія Кременюк, а концертмейстеркою була Жанна Алікіна. Вказано, що вінницькі хористи виконали пісню “Всі ми діти українські, український славний рід!” та в результаті здобули перемогу.

Як вказують в публікації з посиланням на викладачку Наталію Кременюк, “зазвичай склад хору першокласників налічує понад 60 дітей віком від 7 до 9 років. Щороку він змінюється майже на 100 відсотків, оскільки діти дорослішають, а отже переходять до складу інших співочих груп”.

– …(Дітям) подобається репертуар, який складається з простих, але яскравих пісень. Майже у кожну з них ми додаємо рухи, жести, емоції. Все це у сукупності сприяє тому, що першокласники залюбки відвідують хорові заняття і часто, коли настає новий навчальний рік і вони мають перейти до старшого хору, просять ще хоча б на рік залишитись у колективі “Сонячні промінчики”, – цитують пані Наталію.

Фото ВМР