Вінницький гурт “Cherry Lake” випустив дебютний мініальбом “On The Shallow”

11:25
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Вінницький гурт “Cherry Lake” випустив свій дебютний мініальбом “On The Shallow” (“На мілководді”).

Це шість англомовних композицій шість окремих історій, які об’єднує розкриття болючих тем з “хворим оптимізмом”. Саме цей оптимізм, як каже вокалістка Олександра Береза, і надає необхідного драйву.

– “On the Shallow” – це про те, як зле, що аж добре. Близькі для всіх життєві ситуації, про які, взагалі-то, заведено мовчати. Але у пісні вони розкриваються з ентузіазмом, ніби весь світ повинен про це знати. Тому що він повинен. Але нам хотілося не жалітись комусь на цей клятий світ. А сказати про це просто і чесно, як “палай воно все у пеклі, а ми ще й шашлі посмажимо”, – поділилася Олександра.

Де слухати: усі музичні платформи.
Де стежити: Інстаграм.

Гітарист Максим Щербаков розповів, що запис EP “On The Shallow” розпочався ще наприкінці 2019 року. Потім відбулося багато змін у гурті, потім доробляли самі пісні, і продовжили його запис лише у другій половині 2020-го.

– Це перший наш реліз, і це ЕР (не фулл альбом). Записували його декілька разів з різними учасниками на своїй студії. Оскільки це все робилось у вільний від роботи час, то процес затягнувся. Ще карантин додав паузу… Ми хотіли й кліп зробити, і промо запустити, і мерч, щоб було все красиво, але з початком війни всі плани поламались. І коли оговтались трішки, то вирішили хоч якось випустити, щоб не пропало – поділився Максим Щербаков.

Автор обкладинки EP – американський художник і музикант Jon Guerdrum.
Recording / mixing / mastering – Денис Шиян.

“Cherry Lake” – гурт з Вінниці, який утворився в липні 2018-го. “Перша студія була на Електромережі біля Вишенського озера, так назва гурту і створилась”, каже Максим Щербаков. Стиль гурту – тандем брудного блюз-року та хард-року; контраст життєствердного ритму та ностальгічного, мрійливого, а іноді трішки біснуватого настрою. У центрі композицій – гостросоціальні проблеми, закуті у музичну форму. У 2019-2020 роках мали кілька живих виступів у Вінниці. Склад гурту часто змінювався (було 5 басистів і 6 драммерів), але гітара та вокал незмінні. Зараз “Cherry Lake” – це Олександра Береза (вокалістка й авторка текстів), Максим Щербаков (гітарист) і Сергій Пономарьов (драммер).

Фото надане гуртом

Читайте також: Вінницький гурт “NAGVAYER” випустив пісню і кліп, присвячені Збройним Силам України

Читайте також: Гурт “Space Of Variations” ініціював збір коштів для територіальної оборони Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.