Вінницький гурт “NAGVAYER” випустив пісню і кліп, присвячені Збройним Силам України

13:52
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Вінницький гурт “NAGVAYER” випустив пісню “На полі битви”, присвячену усім захисникам України, які відстоюють незалежність та свободу українського народу й наших земель.

Трек вийшов разом із кліпом. Це відеоряд із кадрами зруйнованих росіянами сіл, міст і містечок, й кадрами наших захисників і захисниць, які воюють у небі й на землі, зі зброєю і технікою, вдень і вночі на полі битви.

“Це вітер колише трави
Це вітер колише роси
Це вітер співає балади
На полі битви серед ночі”

Слова, музика, вокал Олег Шерр.
Відеоряд Віталій Возний.
Продюсування пісні та запис Микола Андрущенко.

– Ми з Олегом давні знайомі, часто він приходив до мене на студію записувати свої творчі ідеї. Після тривалої, в декілька років, паузи, ще влітку минулого року ми знову зустрілись і він запропонував зробити українську баладу. Ми записали акустичну гітару та голос прямо у мене на кухні. Далі все не було часу та розуміння, якою вона має бути в результаті. Поки не стався цей жах… Під емоціями іншу частину пісні я вже зробив під звуки сирени перебуваючи в підвальному укритті, – розповів Микола Андрущенко, гітарист і продюсер пісні “На полі битви”.

– Ще влітку відчувалась якась напруга та тривога навколо цієї ситуації. Я гадки не маю, чим надихався Олег, придумуючи ці стрічки. Від себе скажу, що довелося крізь себе пропустити ці емоції, і вони самі вилились в композицію. Хотілося ними поділитися. Підтримати захисників на фронті. А слухачам – побільше філософського україномовного контенту. За створення відеоряду дякуємо Віталію Возному, який відгукнувся і за кілька годин змонтував стрічку подій, – поділився Микола Андрущенко.

“NAGVAYER” вінницький гурт, заснований 2004 року. Склад змінювався багато разів, але в першу чергу це творчий проєкт соліста і музиканта Олега Шерра. Виконують як  власні авторські пісні, так і хіти світового року.

Відео – NAGVAYER

Читайте також: Гурт “Space Of Variations” ініціював збір коштів для територіальної оборони Вінниці

Читайте також: Як допомогти нашим: волонтери, пункти збору у Вінниці та загальноукраїнські реквізити

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.